Menu

Holdets stab

Årgangsansvarlig
profil
Ditte Plougmann Møller
Træner
ingen pic
Anders Knudsen
Træner
ingen pic
Søren Holger Nelson Kopp
Træner
ingen pic
Thomas Laub Kiørboe
Træner
ingen pic
Martin Ipsen
Træner
profil
Mikkel Jessing
Træner
ingen pic
Andreas Brønden
Assistenttræner
ingen pic
Kristian Andersen
Årgangsansvarlig
profil
Jesper Aagaard Westermann
Assistenttræner
profil
Frede Møller Gøth

Holdets aktiviteter2017 Drenge

Februar 2024
24.
lørdag

10:00 - 11:15

Træning
Træning på idrætsanlægget på Nandrupsvej
Idrætsanlægget på Nandrupsvej
25.
søndag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Træningskampe i Rødovre for uøvet
Horshøjvej 17, 2610 Rødovre
27.
tirsdag

17:15 - 18:30

Træning
Træning på Skolen på Lacours vej
Skolen på Lacourvej
Marts 2024
2.
lørdag

10:00 - 11:15

Træning
Træning på idrætsanlægget på Nandrupsvej
Idrætsanlægget på Nandrupsvej
5.
tirsdag

17:10 - 18:30

Træning
Træning på Skolen på Lacours vej
Skolen på Lacourvej
9.
lørdag

10:00 - 11:15

Træning
Træning på idrætsanlægget på Nandrupsvej
Idrætsanlægget på Nandrupsvej
12.
tirsdag

17:10 - 18:30

Træning
Træning på Skolen på Lacours vej
Skolen på Lacourvej
16.
lørdag

10:00 - 11:15

Træning
Træning på idrætsanlægget på Nandrupsvej
Idrætsanlægget på Nandrupsvej
19.
tirsdag

17:10 - 18:30

Træning
Træning på Skolen på Lacours vej
Skolen på Lacourvej
23.
lørdag

10:00 - 11:15

Træning
Træning på idrætsanlægget på Nandrupsvej
Idrætsanlægget på Nandrupsvej
23.
lørdag

10:00 - 12:00

Stævne
Interntstævne
26.
tirsdag

17:10 - 18:30

Træning
Træning på Skolen på Lacours vej
Skolen på Lacourvej
April 2024
14.
søndag

12:30 - 15:00

Stævne
KB Silent Saturday
Maj 2024
5.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: Nørrebroparken
5.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: Nørrebroparken
5.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: Nørrebroparken
26.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: B1903
26.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: B1903
26.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: B1903
Juni 2024
2.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
2.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
2.
søndag

10:25 - 12:00

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
9.
søndag

10:00 - 11:35

DBU-Stævne
Stævne: Dragør Bk
9.
søndag

10:25 - 12:00

DBU-Stævne
Stævne: Dragør Bk
9.
søndag

10:25 - 12:00

DBU-Stævne
Stævne: Dragør Bk
16.
søndag

10:00 - 11:20

DBU-Stævne
Stævne: GVI. Nymosen
16.
søndag

10:00 - 11:20

DBU-Stævne
Stævne: GVI. Nymosen
16.
søndag

10:00 - 11:20

DBU-Stævne
Stævne: GVI. Nymosen
Luk