Menu

Trænerteam

Træner
profil
Erling Mazen El-Labban
Træner
ingen pic
Jakob Skjødt Bresemann
Cheftræner
profil
Anders Reinholdt

Næste kampUngdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 • Pulje 1

Ude mod
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
24. apr
Kl. 19.00
Himmelev Idrætspark
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 - Pulje 1

Næste kampU13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår • Pulje 1

Hjemme mod
BSF
7. apr
Kl. 12.00
Jens Jessens Vej
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår - Pulje 1

Næste kampVinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 4

Hjemme mod
Brønshøj/Fix
2. mar
Kl. 12.00
Jens Jessens Vej
VinterBOLD U-14 piger 1-2 - Pulje 4

Holdets aktiviteterU13-1 Piger

Februar 2024
24.
lørdag

16:15 - 17:30

Træningskamp
BSF - FA 2000 11Mands
Top Danmark Hallen
26.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
28.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
Marts 2024
1.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
2.
lørdag

12:00 - 13:10

Kamp
FA 2000 (1) - Brønshøj BK
4.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
6.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
8.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
10.
søndag

14:00 - 15:10

Kamp
B 1908 - FA 2000 (1)
11.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
13.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
15.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
16.
lørdag

12:00 - 13:10

Kamp
FA 2000 (1) - Nørrebro United
18.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
20.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
22.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
24.
søndag

10:00 - 11:10

Kamp
Amager Pigefodbold - FA 2000 (1)
April 2024
3.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
5.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
7.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - BSF
8.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
10.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
12.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
14.
søndag

11:00 - 12:00

Kamp
HB Køge - FA 2000
15.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
17.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
19.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
21.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - Farum BK
22.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
24.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
24.
onsdag

19:00 - 20:00

Kamp
Roskilde Pigefodbold (Liga1) - FA 2000 (Liga 1)
26.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
27.
lørdag

13:00 - 14:00

Kamp
Brøndbyernes IF - FA 2000
29.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
Maj 2024
1.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
3.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
5.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - Amager Pigefodbold
6.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
8.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
13.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
15.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
17.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
18.
lørdag

13:00 - 14:00

Kamp
BSF - FA 2000
20.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
22.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
24.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
26.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - HB Køge
27.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
29.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
31.
fredag

11:00 - 19:00

Stævne
Madsby Pigecup 2024
Juni 2024
2.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
Farum BK - FA 2000
3.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
5.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
7.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
9.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - Brøndbyernes IF
10.
mandag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
12.
onsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
14.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
16.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
Amager Pigefodbold - FA 2000
Luk