Menu

Trænerteam

Træner
profil
Søren Vesti Esbensen
Træner
profil
Lars Bierla Jensen
Træner
profil
Steen Krabbe-Sørensen
Træner
profil
Rune Petersen
Træner
profil
Henrik Bank
Træner
profil
Anders Thor Blumenfeld
Træner
profil
Morten Kolstrup
Træner
profil
Nick Lundquist
Assistenttræner
profil
Storm Hellum
Assistenttræner
profil
Elias Rabah Saeid
Assistenttræner
ingen pic
Albert Holdflod Glaser
Årgangsansvarlig
ingen pic
Silas Marco Sandermann Krogen
Assistenttræner
profil
Ishaq Holalam
Assistenttræner
ingen pic
Holger Taul Jacobsen
Assistenttræner
profil
Rode Snejbjerg Bonde
Assistenttræner
profil
David Schnack
Assistenttræner
profil
Magnus Møgelberg Michél

Holdets aktiviteter2014 Drenge

December 2022
4.
søndag

10:00 - 12:00

Stævne
Internt stævne U9-U10
Jens Jessens Vej
5.
mandag

17:45 - 19:00

Træning
Træning 2014/drenge - Meld til/fra
Nandrupsvej
7.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning 2014/drenge - Meld til/fra
Nandrupsvej
9.
fredag

17:00 - 18:00

Træning
Fredagsbold i Hafnia Hallen
Julius Andersens Vej 6, 2450 København
11.
søndag

10:00 - 15:00

Stævne
AB Tårnby VinterCup, Runde 3
Tid meldes af træner
12.
mandag

17:45 - 19:00

Træning
Træning 2014/drenge - Meld til/fra
Nandrupsvej
14.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning 2014/drenge - Meld til/fra
Nandrupsvej
19.
mandag

17:45 - 19:00

Træning
Træning 2014/drenge - Meld til/fra
Nandrupsvej
21.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning 2014/drenge - Meld til/fra
Nandrupsvej
Januar 2023
8.
søndag

10:00 - 15:00

Stævne
AB Tårnby VinterCup, Runde 4
20.
fredag

17:00 - 18:00

Træning
Fredagsbold i Hafnia Hallen
Julius Andersens Vej 6, 2450 København
29.
søndag

10:00 - 15:00

Stævne
AB Tårnby VinterCup, Finaledag
Februar 2023
3.
fredag

17:00 - 18:00

Træning
Fredagsbold i Hafnia Hallen
Julius Andersens Vej 6, 2450 København
26.
søndag

10:00 - 12:00

Stævne
Internt stævne U9-U10
Marts 2023
3.
fredag

17:00 - 18:00

Træning
Fredagsbold i Hafnia Hallen
Julius Andersens Vej 6, 2450 København
18.
lørdag

11:30 - 13:00

Stævne
Internt stævne U8-U9