Menu

Trænerteam

Cheftræner
profil
Anders Reinholdt
Træner
profil
Kenneth Egholm
Træner
profil
Kristian Bernt Knudsen
Træner
profil
Jesper Håkonsson
Træner
profil
Ulrik Dam Nielsen

Næste kampU12 Piger (10) 1 8v8 Efterår • Pulje 1

Hjemme mod
Sundby BK 1
21. aug
Kl. 10.30
Kunst, Jens Jessens Vej
U12 Piger (10) 1 8v8 Efterår - Pulje 1

Næste kampU12 Piger (10) 3 8v8 Efterår • Pulje 1

Hjemme mod
B 1908 2
21. aug
Kl. 09.00
Kunst, Jens Jessens Vej
U12 Piger (10) 3 8v8 Efterår - Pulje 1

Holdets aktiviteter2010 Piger

August 2021
2.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Terrassen
4.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Terrassen
6.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
8.
søndag

12:00 - 13:30

Træningskamp
FA2000 - BK Union
Jens Jessens Vej
10.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
11.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
12.
torsdag

17:00 - 18:00

Træningskamp
FIX - FA2000
Jens Jessens Vej
13.
fredag

13:00 - 18:00

Stævne
Talentstævne Stensballe, Horsens
17.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
18.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
20.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
21.
lørdag

09:00 - 10:05

Kamp
FA 2000 2 - B 1908 2
21.
lørdag

10:30 - 11:35

Kamp
FA 2000 1 - Sundby BK 1
24.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
25.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
27.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
31.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
September 2021
1.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
3.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
5.
søndag

11:15 - 12:20

Kamp
Nørrebro United - FA 2000 2
6.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 1 - HIK 1
6.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 2 - Tårnby FF 1
7.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
8.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
10.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
14.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
15.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
17.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
18.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
BK Union 1 - FA 2000 1
18.
lørdag

11:30 - 12:35

Kamp
Tårnby FF 2 - FA 2000 2
20.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 1 - B 93 1
20.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 2 - HIK 2
21.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
22.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
24.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
27.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
Sundby BK 1 - FA 2000 1
28.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
29.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
Oktober 2021
1.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
2.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
BK Hellas - FA 2000 2
4.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 2 - BK Union 2
5.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
6.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
8.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
12.
tirsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
13.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Træning
Omklædningen
15.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen