Menu

Trænerteam

Cheftræner
profil
Jannick Holst
Træner
ingen pic
Jakob Elmer
Træner
profil
Christian Sabroe-Hansen
Træner
ingen pic
Anders Per Kirkeby
Assistenttræner
ingen pic
Benjamin Dancygier
Elite holdkortindberetter
profil
Jakob Bølling Hanssen
Træner
ingen pic
Casper Sten Felding
Træner
ingen pic
Diego Tur
Årgangsansvarlig
ingen pic
Silas Marco Sandermann Krogen

Holdets aktiviteter2010 Drenge

Oktober 2021
27.
onsdag

16:15 - 17:15

Træning
Træning
Bane 7B
29.
fredag

16:45 - 19:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1B
30.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
FA2000 - Hvidovre
JJV
30.
lørdag

12:45 - 13:45

Træningskamp
FA2000 - FC Nordhavn
JJ vej
30.
lørdag

12:45 - 14:30

Træningskamp
Træningskamp mod FIX
JJV
31.
søndag

10:15 - 11:15

Træningskamp
BSF - FA2000
Ballerup Idrætsby 38-40
November 2021
1.
mandag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
1.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
2.
tirsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1A
3.
onsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
3.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
5.
fredag

16:45 - 19:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1B
5.
fredag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - bredde
Bane 1
6.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Træningskamp mod Greve
JJV
6.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
FA2000 - B93
Jens Jessensvej
6.
lørdag

10:50 - 11:50

Træningskamp
Vanløse IF - FA2000
Klitmøllervej 20, 2720 Vanløse
6.
lørdag

12:45 - 13:45

Træningskamp
Træningskamp mod Fremad Amager
JJV
8.
mandag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
8.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
9.
tirsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1A
10.
onsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
10.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
12.
fredag

16:45 - 19:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1B
12.
fredag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - bredde
Bane 1
13.
lørdag

11:15 - 12:15

Træningskamp
Træningskamp mod Herlev IF (ude)
JJV
15.
mandag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
15.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
16.
tirsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1A
17.
onsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
17.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
19.
fredag

16:45 - 19:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1B
19.
fredag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - bredde
Bane 1
20.
lørdag

09:00 - 16:00

Træningskamp
Træningskamp mod Lyngby (ude)
JJV
21.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 - BK Friheden
21.
søndag

14:00 - 15:00

Kamp
Vestia - FA 2000 2
22.
mandag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
22.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
23.
tirsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1A
24.
onsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
24.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
26.
fredag

16:45 - 19:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1B
26.
fredag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - bredde
Bane 1
27.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Træningskamp mod KB
JJV
27.
lørdag

13:00 - 14:00

Træningskamp
Træningskamp mod B1903
JJV
29.
mandag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
29.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
30.
tirsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1A
December 2021
1.
onsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
1.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
3.
fredag

16:45 - 19:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1B
3.
fredag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - bredde
Bane 1
4.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Træningskamp mod Lyngby 2
JJV
5.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 2 - Fremad Valby 1
5.
søndag

10:30 - 11:30

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
6.
mandag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
6.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
7.
tirsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1A
8.
onsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
8.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
10.
fredag

16:45 - 19:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1B
10.
fredag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - bredde
Bane 1
11.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Træningskamp mod Aakanden
JJV
13.
mandag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
13.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
14.
tirsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1A
15.
onsdag

15:45 - 18:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 7B
15.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
17.
fredag

16:45 - 19:00

Træning
Træning - Talent
Mødes i omklædning og træner på 1B
17.
fredag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - bredde
Bane 1
18.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 - Albertslund IF 1
18.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
FB 2 - FA 2000 2
20.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
22.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Bane 7
Januar 2022
15.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 2 - Ørestad IF
15.
lørdag

11:20 - 12:20

Kamp
Taastrup FC - FA 2000
24.
mandag

23:59 - 01:04

Kamp
Sundby BK - FA 2000 2
29.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 - Vallensbæk IF 2
Februar 2022
26.
lørdag

11:30 - 12:35

Kamp
BSF - FA 2000
Marts 2022
5.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 2 - AB Tårnby 3 (1)
12.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - Brøndbyernes IF 1
13.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
Tårnby FF - FA 2000 2
20.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 - Karlslunde IF 1
20.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 2 - BK Frem
21.
mandag

23:59 - 01:04

Kamp
Hvidovre IF 3 - FA 2000
26.
lørdag

12:30 - 13:30

Kamp
Dragør BK - FA 2000 2