Menu

Holdets stab

Træner
profil
Frederik Meldal Nørgaard

Holdets aktiviteterU16 - 2 (Piger)

Oktober 2021
27.
onsdag

19:00 - 20:20

Kamp
FA 2000 2 - B 93 2
29.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
30.
lørdag

14:00 - 15:00

Stævne
HALLVIKEN CUP
31.
søndag

10:00 - 11:45

Kamp
Vestia - FA 2000 3
November 2021
2.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
5.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
6.
lørdag

12:00 - 13:25

Kamp
HIK 2 - FA 2000 2
7.
søndag

12:00 - 13:45

Kamp
FA 2000 3 - Hellas - Damsø 3
9.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
12.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
16.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
19.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
21.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
GVI - FA 2000 (1)
21.
søndag

14:20 - 15:40

Kamp
Taastrup FC - FA 2000 (2)
23.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
26.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
30.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
December 2021
3.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
4.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 (2) - Dragør BK
5.
søndag

10:00 - 11:20

Kamp
FA 2000 (1) - Virum-Sorgenfri BK
7.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
10.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
14.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
17.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
18.
lørdag

11:30 - 12:50

Kamp
Jernløse-Svebølle - FA 2000 (2)
18.
lørdag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 (1) - HIK
21.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
24.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
28.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
31.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
Januar 2022
4.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
7.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
11.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
14.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
15.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
Hørsholm-Usserød IK - FA 2000 (1)
15.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 (2) - Vallensbæk IF
18.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
21.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
25.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
28.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
30.
søndag

11:30 - 12:50

Kamp
Fremad Valby - FA 2000 (2)
30.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 (1) - Lyngby Boldklub 1921
Februar 2022
1.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
4.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
8.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
11.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
15.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
18.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
22.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
25.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
Marts 2022
1.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
4.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
5.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 (2) - Hellas-Damsø
6.
søndag

13:30 - 14:50

Kamp
Hareskov IF - FA 2000 (1)
8.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
11.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
12.
lørdag

11:15 - 12:35

Kamp
FC Damsø 1 - FA 2000 (2)
13.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 (1) - FC Rudersdal
15.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
18.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
20.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
Husum Bk - FA 2000 (2)
20.
søndag

14:00 - 15:20

Kamp
Bagsværd BK - FA 2000 (1)
22.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
25.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
26.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 (2) - Tårnby FF
27.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 (1) - KFUM
29.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
April 2022
1.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
5.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
8.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
12.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen
15.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 2 + 3
Tappen