Menu

Holdets stab

Cheftræner
profil
Steen Georg Brandt
Træner
ingen pic
Lars Bødker Jørgensen
Træner
profil
Steffen Maarbjerg

Holdets aktiviteter2008 Piger

Juli 2021
26.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
27.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
29.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
August 2021
2.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
3.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
4.
onsdag

18:00 - 19:15

Træningskamp
Greve - FA 2000
Greve Idrætscenter
6.
fredag

16:00 - 14:00

Andet
Træningslejr i Nykøbing Falster
Nykøbing Falster (NFC) klubhus
9.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
10.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
12.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
13.
fredag

12:00 - 20:00

Stævne
Talentstævne 2021 Stensballe
Københavns Hovedbanegård
17.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
19.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
22.
søndag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - Sundby Bk.
23.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
24.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
26.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
29.
søndag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - Allerød Fodbold Klub
30.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
31.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
September 2021
2.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
5.
søndag

13:00 - 14:10

Kamp
BSF - FA 2000
6.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
7.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
8.
onsdag

18:30 - 19:40

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
Greve Idrætscenter
9.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
12.
søndag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - Ølstykke FC
13.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
14.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
16.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
19.
søndag

13:00 - 14:10

Kamp
Farum BK - FA 2000
20.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
21.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
23.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
26.
søndag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - B93
27.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
28.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
30.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
Oktober 2021
2.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
HB Køge - FA 2000
4.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
5.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
7.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
10.
søndag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - Brøndbyernes IF
JJ Vej
11.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Mandagstræning kunst 1B
Kunst 1B
12.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Tirsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B
14.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Torsdagstræning kunst 7B
Kunst 7B