Menu

Holdets stab

Cheftræner
ingen pic
Steen Lorentzen
Assistenttræner
ingen pic
Nikolaj Kragh Jeppesen
Assistenttræner
ingen pic
Kasper Baadsgaard Lorentzen 
Holdleder
ingen pic
Mette Diget Christensen
Årgangsansvarlig
profil
Jacob Nordstrøm Scheel

Holdets aktiviteterU16 - 1 (Piger)

September 2021
20.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A
23.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning - bane 7A
24.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 7A
25.
lørdag

13:00 - 14:20

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
27.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A
29.
onsdag

18:30 - 19:50

Kamp
Virum-Sorgenfri BK (Øst 2) - FA 2000 (Øst 1)
30.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning - bane 7A
Oktober 2021
1.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 7A
3.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
HIK - FA 2000
4.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A
7.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning - bane 7A
8.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 7A
9.
lørdag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - Herlufsholm GF
11.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A
14.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning - bane 7A
15.
fredag

12:00 - 19:00

Stævne
Spar Nord Elite Cup stævne i Esbjerg
?
15.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 7A
17.
søndag

13:00 - 14:20

Kamp
Allerød Fodbold Klub - FA 2000
18.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A
21.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning - bane 7A
22.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 7A
25.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A
28.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning - bane 7A
29.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 7A
November 2021
1.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A
4.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning - bane 7A
5.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 7A
8.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A
11.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning - bane 7A
12.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 7A
15.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning - bane 1A