Menu

Holdets stab

Cheftræner
ingen pic
Magnus Engmose Johansen
Assistenttræner
ingen pic
Ulrik Steen Sørensen
Holdleder
ingen pic
Henrik Green-Pedersen
Holdleder
ingen pic
Claus Kenneth Skov Andersen
Holdleder
profil
Gitte Flintholm Pedersen
Holdleder
profil
Peter Frost

Holdets aktiviteterU13 - Talent

Juli 2021
26.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
27.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
29.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
30.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
August 2021
2.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
3.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
5.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
5.
torsdag

18:15 - 19:15

Møde
Forældremøde DU13-1
Jens Jessensvej
6.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
9.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
10.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
12.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
13.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
15.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - Brønshøj BK
16.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
17.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
19.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
20.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
22.
søndag

11:00 - 12:00

Kamp
Hørsholm-Usserød IK - FA 2000
23.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
24.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
24.
tirsdag

18:30 - 19:30

Øvrige kampe
Pokalkamp mod BSF
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
24.
tirsdag

18:30 - 19:30

Kamp
BSF (1) - FA 2000 (Liga 2)
26.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
27.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
30.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
31.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
September 2021
2.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
3.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
4.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Frem - FA 2000
6.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
7.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
9.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
10.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
11.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
13.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
14.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
16.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
17.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
19.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - A27
20.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
21.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
23.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
24.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
26.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
GVI - FA 2000
27.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
28.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
30.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
Oktober 2021
1.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
3.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - KFUM BK, Roskilde
4.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
5.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
7.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
8.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
10.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
Sundby Bk. - FA 2000
11.
mandag

17:45 - 19:15

Træning
Træning mandag
Bane 8B, Jens Jessensvej
12.
tirsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning tirsdag
Bane 7A, Jens Jessensvej
14.
torsdag

16:15 - 17:45

Træning
Træning torsdag
Bane 1, Jens Jessensvej
15.
fredag

16:15 - 17:45

Træning
Træning fredag
Bane 1A, Jens Jessensvej
16.
lørdag

08:00 - 12:00

Stævne
Verona Cup
Jens Jessensvej
November 2021
20.
lørdag

12:00 - 14:00

Træningskamp
Træningskamp mod HB Køge U13-1
Jens Jessensvej