Menu

Trænerteam

Cheftræner
profil
Anton Samuelsen
Træner
profil
Erling Mazen El-Labban
Årgangsansvarlig
ingen pic
Heidi Riise-Jakobsen
Træner
ingen pic
Jakob Skjødt Bresemann
Kampklar assistent
profil
Michael Delfs

Næste kampU12 Piger (11) 1 8v8 Efterår • Pulje 1

Hjemme mod
Tårnby FF 1
1. okt
Kl. 12.00
Jens Jessens Vej
U12 Piger (11) 1 8v8 Efterår - Pulje 1

Holdets aktiviteterU12-1 Piger

Oktober 2022
1.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 1 - Tårnby FF 1
2.
søndag

10:00 - 11:00

Øvrige kampe
U13-2 Kamp: FA2000 2 - B1908
Omklædning 8
2.
søndag

12:00 - 13:00

Træningskamp
U14-2 kamp: B93 2 - FA2000 2
B93 klubhus
3.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A-Trup Træning
Kunstbane 1A
5.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
7.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
8.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
Kastrup BK 1 - FA 2000 1
10.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
12.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
14.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
15.
lørdag

10:00 - 11:00

Øvrige kampe
U13-2 kamp: Nørrebro United - FA2000 2
Mimersparken, Borgmestervangen 5
17.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
EFTERÅRSFERIE
Kunstbanen
19.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
EFTERÅRSFERIE
Kunstbanen
21.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
EFTERÅRSFERIE
Kunstbanen
24.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
26.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
28.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
29.
lørdag

10:00 - 11:00

Øvrige kampe
U13-2 kamp: FA2000 2 - HIK 2
Omklædning 8
31.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
November 2022
2.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
4.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
7.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
9.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
11.
fredag

13:00 - 18:00

Stævne
Nordsø Cup 2022
11.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
14.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
16.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
18.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
21.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
23.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
25.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
28.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
30.
onsdag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
December 2022
2.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
5.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
A - Trup Træning
Kunstbanen
17.
lørdag

10:45 - 12:00

Træningskamp
FA2000 - Brøndby U13 Liga1
Omklædning 8
Maj 2023
17.
onsdag

12:00 - 19:30

Stævne
Esbjerg Elite Cup 2023 (Forhåndstilmelding)