Menu

Holdets stab

Træner
profil
Frederik Meldal Nørgaard
Cheftræner
profil
Steen Georg Brandt

Holdets aktiviteterU16 - 2 (Piger)

Januar 2022
25.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
27.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
28.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
30.
søndag

11:30 - 12:50

Kamp
Fremad Valby - FA 2000 (2)
30.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 (1) - Lyngby Boldklub 1921
Februar 2022
1.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
3.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
4.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
5.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
GVI - FA 2000 (1)
8.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
10.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
11.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
15.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
17.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
18.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
22.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
24.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
25.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
27.
søndag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 (2) - Vallensbæk IF
Marts 2022
1.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
3.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
4.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
5.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 (2) - Hellas-Damsø
5.
lørdag

16:00 - 17:20

Kamp
Hareskov IF - FA 2000 (1)
8.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
10.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
11.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
12.
lørdag

11:15 - 12:35

Kamp
FC Damsø 1 - FA 2000 (2)
13.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 (1) - FC Rudersdal
15.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
17.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
18.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
20.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
Husum Bk - FA 2000 (2)
20.
søndag

14:00 - 15:20

Kamp
Bagsværd BK - FA 2000 (1)
22.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
24.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
25.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
26.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 (2) - Tårnby FF
27.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 (1) - KFUM
29.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
31.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
April 2022
1.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
5.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
7.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
8.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
12.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
14.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
15.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
19.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
21.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
22.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
26.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
28.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
29.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester
Maj 2022
3.
tirsdag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Alle
V. Bane 8
5.
torsdag

16:45 - 18:15

Træning
U16 Alle
Trappen/Banen
6.
fredag

17:45 - 19:15

Træning
U16 Mester