Menu

Holdets stab

Træner
profil
Michael Delfs
Træner
profil
Kristian Bernt Knudsen
Træner
profil
Emmanuel Amar Temmar
Træner
profil
Søren Peter Gregersen
Holdleder
profil
Michael Delfs
Træner
profil
Thomas Larsen
Træner
profil
Claes Blond-Sørensen
Træner
profil
Peter Tychsen

Holdets aktiviteterU14-2 Piger

Februar 2023
6.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
8.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
12.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 - HIK
13.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
15.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
18.
lørdag

09:45 - 10:45

Kamp
Amager Pigefodbold - FA 2000
20.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
22.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
26.
søndag

12:00 - 13:00

Træningskamp
11M træningskamp på hjemmebane mod Virum
Omklædningen Jens Jessens Vej
27.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
Marts 2023
1.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
4.
lørdag

12:00 - 13:05

Kamp
FA 2000 - B 93
5.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 - IF Bytoften
6.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
8.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
10.
fredag

18:00 - 19:05

Kamp
IF Skjold Birkerød - FA 2000
11.
lørdag

14:00 - 15:05

Kamp
B 1908 - FA 2000
13.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
15.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
19.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 - Sundby Bk.
20.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
22.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
26.
søndag

13:30 - 15:00

Stævne
Stævne i Nørrebrohallen
Nørrebrohallen
27.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
29.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
April 2023
3.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
5.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
10.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
12.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
17.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
19.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
24.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
26.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
Maj 2023
1.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
3.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
8.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
10.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
15.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
17.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
22.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
24.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
29.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
31.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
Juni 2023
2.
fredag

16:00 - 20:00

Stævne
Madsby Pigecup
5.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
7.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
12.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
14.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
19.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
21.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen
26.
mandag

17:15 - 18:45

Træning
Mandagstræning
Omklædningen
28.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Onsdagstræning
Omklædningen