Menu

Holdets stab

Cheftræner
profil
Thomas Larsen
Assistenttræner
profil
Michael Delfs
Cheftræner
profil
Anders Reinholdt
Fysisk træner
ingen pic
Katarina Janickova
Årgangsansvarlig
ingen pic
Per Agerholm

Holdets aktiviteterU13-1 + U14 Piger

Maj 2022
22.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 - FB
Omklædning 8
23.
mandag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
23.
mandag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
24.
tirsdag

18:30 - 19:30

Kamp
HB Køge - FA 2000
HB Køge
25.
onsdag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
25.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
27.
fredag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
27.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
30.
mandag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
30.
mandag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
Juni 2022
1.
onsdag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
1.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
1.
onsdag

19:00 - 20:10

Kamp
B93 - FA 2000
B93
3.
fredag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
3.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
6.
mandag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
6.
mandag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
8.
onsdag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
8.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
10.
fredag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
10.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
10.
fredag

19:00 - 20:10

Kamp
Farum BK - FA 2000
11.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
FA 2000 - HIK
Omklædning 8
12.
søndag

12:15 - 13:25

Kamp
FA 2000 - HB Køge
13.
mandag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
13.
mandag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
15.
onsdag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
15.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
17.
fredag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
17.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
19.
søndag

12:00 - 13:10

Kamp
Brøndbyernes IF - FA 2000
Brøndby
19.
søndag

14:00 - 15:00

Kamp
FA 2000 - B93
20.
mandag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
20.
mandag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
22.
onsdag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
22.
onsdag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1
24.
fredag

16:00 - 16:15

Træning
Pre-activation/styrketræning
Omklædning 8
24.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Holdtræning
Bane 1