Menu

Trænerteam

Cheftræner
profil
Anton Samuelsen
Træner
profil
Christian Sabroe-Hansen
Træner
ingen pic
Anders Weng
Træner
ingen pic
Jakob Skjødt Bresemann
Træner
ingen pic
Andreas Rokkedal Nielsen
Træner
profil
Erling Mazen El-Labban
Årgangsansvarlig
ingen pic
Heidi Riise-Jakobsen

Holdets aktiviteter2011 Piger

Januar 2022
25.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
26.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
28.
fredag

16:00 - 17:15

Træning
Fredagstræning
Bane 7A
29.
lørdag

09:30 - 10:30

Kamp
Bk. Hekla - FA 2000 1
29.
lørdag

12:00 - 13:30

Træningskamp
FA 2000-Greve 2 (Træningskamp)
Omklædning 8
Februar 2022
1.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
2.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
4.
fredag

16:00 - 17:15

Træning
Fredagstræning
Bane 7A
6.
søndag

10:00 - 13:30

Træningskamp
Stævne i Malmø (7 mands)
Pildammsvagen 13, 214 66 Malmø
6.
søndag

12:30 - 13:30

Træningskamp
Nørrebro - FA 2000 (Træningskamp)
Nørrbro Parkens Kunstbaner
8.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
9.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
11.
fredag

16:00 - 17:15

Træning
Fredagstræning
Bane 7A
13.
søndag

10:00 - 11:00

Træningskamp
FA 2000 - Hekla (Træningskamp)
Oklædning 7 - FA 2000
15.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
16.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
18.
fredag

16:00 - 17:15

Træning
Fredagstræning
Bane 7A
22.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
23.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
25.
fredag

16:00 - 17:15

Træning
Fredagstræning
Bane 7A
26.
lørdag

10:00 - 11:30

Træningskamp
FA 2000 - Bytoften 2 (Træningskamp)
Omklædning 8
27.
søndag

10:00 - 11:30

Træningskamp
FA 2000-FC Rudersdal (Træningskamp)
Omklædning 8
Marts 2022
1.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
2.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
4.
fredag

16:00 - 17:15

Træning
Fredagstræning
Bane 7A
5.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 1 - Fremad Valby
6.
søndag

10:00 - 11:30

Træningskamp
FA 2000-BSI 1 (Træningskamp)
Omklædning 8
8.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
9.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
11.
fredag

16:00 - 17:15

Træning
Fredagstræning
Bane 7A
12.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Allerød Fodbold Klub 1 - FA 2000 1
13.
søndag

14:00 - 15:30

Træningskamp
FA 2000-Hekla U10 (Træningskamp)
Omklædning 8
15.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
16.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
18.
fredag

16:00 - 17:15

Træning
Fredagstræning
Bane 7A
19.
lørdag

10:00 - 11:30

Træningskamp
FA 2000-Albertslund IF 2
Omklædning 8
20.
søndag

14:00 - 15:00

Kamp
FA 2000 1 - Kastrup
22.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
23.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
25.
fredag

16:00 - 17:30

Stævne
Øens Hold Cup 2022 (Forhåndstilmelding)
26.
lørdag

10:15 - 11:15

Kamp
BSF - FA 2000 1
29.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
30.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
April 2022
5.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
6.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
12.
tirsdag

16:15 - 17:15

Træning
Tirsdags Træning
Vi mødes ved bane 7A
13.
onsdag

17:15 - 18:15

Træning
Onsdags Træning
Bane 1A til opvarmning
August 2022
12.
fredag

11:00 - 18:00

Stævne
TALENTSTÆVNE 2022 - Stensballe (Horsens)
Københavns Hovedbanegård.