Menu

Trænerteam

Træner
ingen pic
Jakob Elmer
Træner
profil
Casper Felding
Træner
ingen pic
Diego Tur
Træner
ingen pic
Christian Hahn
Træner
profil
Rasmus Landgreen
Årgangsansvarlig
profil
Martin Skærbæk Sørensen

Holdets aktiviteter2010 Drenge

August 2022
13.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Brønshøj vs FA2000
Ruten 2, 2700 Brønshøj
14.
søndag

10:00 - 11:00

Træningskamp
AB Tårnby vs. FA2000
Gemmas Alle 41, 2770 Kastrup
16.
tirsdag

16:00 - 17:45

Træning
Træning
Bane 8A
17.
onsdag

17:00 - 18:45

Træning
Træning
Trappen - træning på bane 7B
20.
lørdag

09:00 - 10:00

Kamp
FA 2000 2 - Hellas
JJ vej
20.
lørdag

12:15 - 13:20

Kamp
Ørestad IF 2 - FA 2000 3
23.
tirsdag

16:00 - 17:45

Træning
Træning
Bane 8A
24.
onsdag

17:00 - 18:45

Træning
Træning
Trappen - træning på bane 7B
27.
lørdag

09:00 - 10:00

Kamp
Østerbro IF - FA 2000 2
28.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 3 - CIK
30.
tirsdag

16:00 - 17:45

Træning
Træning
Bane 8A
31.
onsdag

17:00 - 18:45

Træning
Træning
Trappen - træning på bane 7B
September 2022
3.
lørdag

11:30 - 12:35

Kamp
B 1903 3 - FA 2000 3
4.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 2 - Aakanden GF 2
6.
tirsdag

16:00 - 17:45

Træning
Træning
Bane 8A
7.
onsdag

17:00 - 18:45

Træning
Træning
Trappen - træning på bane 7B
11.
søndag

12:00 - 13:05

Kamp
FA 2000 3 - Vanløse 4
13.
tirsdag

16:00 - 17:45

Træning
Træning
Bane 8A
14.
onsdag

17:00 - 18:45

Træning
Træning
Trappen - træning på bane 7B
17.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
GVI 3 - FA 2000 3
17.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 2 - KB 4
20.
tirsdag

16:00 - 17:45

Træning
Træning
Bane 8A
21.
onsdag

17:00 - 18:45

Træning
Træning
Trappen - træning på bane 7B
23.
fredag

18:30 - 19:35

Kamp
GVI 2 - FA 2000 2
25.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 3 - Hellas 3
27.
tirsdag

16:00 - 17:45

Træning
Træning
Bane 8A
28.
onsdag

17:00 - 18:45

Træning
Træning
Trappen - træning på bane 7B
Oktober 2022
1.
lørdag

14:00 - 15:05

Kamp
Fremad Amager 2 - FA 2000 2
2.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 3 - Østerbro IF 2
9.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 2 - Vestia
9.
søndag

14:00 - 15:05

Kamp
Vestia 3 - FA 2000 3
15.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 3 - B93 5
15.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
Nørrebro United - FA 2000 2
23.
søndag

12:00 - 13:05

Kamp
Jægersborg 2 - FA 2000 3
23.
søndag

12:00 - 13:05

Kamp
FA 2000 2 - Dragør 2
29.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 3 - Skjold 2
29.
lørdag

12:30 - 13:35

Kamp
AB Tårnby 3 - FA 2000 2