Menu

Trænerteam

Træner
profil
Christian Rosengaard
Træner
profil
Mads Aagaard
Træner
ingen pic
Kenneth Kiærulf Petersen
Træner
profil
Martin Jais Hansen
Træner
ingen pic
Ahmed Sameh Fahmy Abdel Rahman Farid
Træner
profil
Peter Filtenborg Madsen
Træner
profil
Jes Lerche Ratzer
Årgangsansvarlig
profil
Christian Rosengaard
Assistenttræner
profil
Asbjørn Kjærland Koefoed
Elite holdkortindberetter
profil
Jakob Bølling Hanssen
Årgangsansvarlig
ingen pic
Silas Marco Sandermann Krogen
Træner
ingen pic
Ulrik Stæmose Andersen
Træner
ingen pic
Bertil Hammerby
Træner
profil
Jakob Smith Knudsen
Årgangsansvarlig
profil
Martin Skærbæk Sørensen

Holdets aktiviteter2011 Drenge

Maj 2022
22.
søndag

12:15 - 13:15

Træningskamp
Træningskamp FA 2000 - Hakoah
23.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
25.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
27.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
29.
søndag

12:45 - 15:30

Andet
Klubdag på Frederiksberg Stadion
Frederiksberg Stadion
30.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
Juni 2022
1.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
3.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
5.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 3 - BK Vestia 3
5.
søndag

14:00 - 15:05

Kamp
Fremad Amager 2 - FA 2000 2
6.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
8.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
10.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
11.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 2 - Husum BK 1
12.
søndag

11:45 - 12:45

Kamp
CIK 2 - FA 2000 3
13.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
15.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
17.
fredag

00:00 - 01:00

Stævne
17-19 juni - GERMANY CUP 2022
17.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
18.
lørdag

09:45 - 10:50

Kamp
FA 2000 3 - B.93 4
18.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
Bk. Hellas 1 - FA 2000 2
20.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
22.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
24.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
27.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
29.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
Juli 2022
1.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
4.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
6.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
8.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
11.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
13.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
15.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
18.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
20.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
22.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
25.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
27.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
29.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
August 2022
1.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
3.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
5.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
8.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
10.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
12.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
15.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
17.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
19.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b
20.
lørdag

09:00 - 15:00

Stævne
B.93 SPAREKASSEN DANMARK CUP 2022
22.
mandag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
24.
onsdag

17:30 - 18:45

Træning
Træning
mandag (8b) & onsdag (7a)
26.
fredag

16:15 - 17:30

Træning
Fredagstræning
bane 8b