Menu
Hjemmekampe
Juni 2021
18.
fredag
17.00
FA 2000 2
-
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (08) 8M Forår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1A
Nørrebro United
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1A
18.
fredag
17.00
FA 2000 2
-
Kvinder
U13
U13 Piger Mester (08) 8M Forår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1B
Tårnby FF
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1B
18.
fredag
18.00
FA 2000 2
UHT
Herrer
U16
U16 Drenge M (05) Forår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
KFUM
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
19.
lørdag
14.00
FA 2000
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
Greve Fodbold
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
20.
søndag
12.00
FA 2000
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 1 (05) forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
BSF
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
20.
søndag
12.00
FA 2000 4
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7
HIK 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7
20.
søndag
14.00
FA 2000 13
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P21
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
HIK 5
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
Udekampe
Juni 2021
18.
fredag
18.00
Rikken
-
Kvinder
Senior
Serie 1, Kv Forår • P1A
Valby IP, Gl. Afdeling
FA 2000
Valby IP, Gl. Afdeling
19.
lørdag
12.00
Dragør 2
-
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Forår • P5
Dragør Bk
FA 2000 4
Dragør Bk
19.
lørdag
12.00
FB 2
-
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Forår • P6
Kunst, Jens Jessens Vej
FA 2000 3
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
lørdag
12.00
Fix 4
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P19
Kunst, Jens Jessens Vej
FA 2000 10
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
lørdag
12.00
Sundby 3
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P23
Sundby/Kløvermarken
FA 2000 12
Sundby/Kløvermarken
19.
lørdag
14.00
Tårnby FF 2
-
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Forår • P3
Vestamager Idrætsanlæg
FA 2000 2
Vestamager Idrætsanlæg
20.
søndag
10.00
Watan FC
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P18
Kunst, Valby IP, tribunen
FA 2000 11
Kunst, Valby IP, tribunen
20.
søndag
12.00
ØKF 3
-
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P13
Kløvermarken
FA 2000 7
Kløvermarken
20.
søndag
12.00
HB 6
-
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P14
Kunst, Fælledparken
FA 2000 8
Kunst, Fælledparken
20.
søndag
12.00
Fremad Amager 3
-
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P15
Sundby Idrætspark
FA 2000 6
Sundby Idrætspark
20.
søndag
12.00
ØKF 4
-
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P16
Kløvermarken
FA 2000 5
Kløvermarken
20.
søndag
12.00
Farum BK
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 8M (08) forår • Pulje 1
Farum Park
FA 2000
Farum Park
20.
søndag
14.00
KFUM 4
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P20
Emdrupparken
FA 2000 9
Emdrupparken