Menu

2006-1

FA2000's trup for det bedste hold i årgang 2006 piger

Trænerteam

Holdleder
profil
Steen Georg Brandt
Træner
ingen pic
Bjarte Michel Jensen
Cheftræner
profil
Dennis Dalhammer
Holdleder
ingen pic
Stine Britta Gregersen
Træner
profil
Christian Sejersen
Træner
ingen pic
Henning Jensen
Elite holdkortindberetter
profil
Morten Børkop
Assistenttræner
ingen pic
Nikolaj Kragh Jeppesen

Spillerliste

ingen img
Alma Rosted
profil
Anna Sofie Larsen
profil
Anna-Marie Kjul Ankerbye
ingen img
Asta Englev Jensen
profil
Ceylan Freya
profil
Chelzy Jaynette Zamora
profil
Clara Thygesen Trane
ingen img
Claudia Vind
ingen img
Elisabeth Midjord Jensen
ingen img
Emilia Ferrari
profil
Emilie Christensen
profil
Emilie Dahl Andersen
profil
Emilie Lønk Ramskov
profil
Emily Daod
profil
Emma Foged Christensen
profil
Esther Elefteria
profil
Filippa Alberte Kirkeby Moe
profil
Frederikke Cajus Boisen
profil
Freja Brandenborg Boeck
profil
Freja Keller
profil
Frida Geisler Westfeldt Johansen
profil
Isabella Brejnebøl-Brandt
profil
Juliane Rønning Juelskjær
profil
Katharina Kapsch
profil
Kaya Schou Eskelund
ingen img
Linea Mulu Villum Pedersen
ingen img
Marie Rolvung Hell Hansen
ingen img
Martha Nyholm Jensen
ingen img
Maya Løfqvist
profil
Nema Vadmand
ingen img
Rosa Sigrid Sejersen
profil
Siri Gregersen
ingen img
Sofie Pihl
ingen img
Vigga Reinhold Cassina

Holdets aktiviteter2006 Piger

December 2020
7.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
7.
mandag

18:10 - 19:30

Træning
Mandagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
Bane 1A
9.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
9.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
11.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
14.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
14.
mandag

18:10 - 19:30

Træning
Mandagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
Bane 1A
16.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
16.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
18.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
21.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
21.
mandag

18:10 - 19:30

Træning
Mandagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
Bane 1A
23.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
Januar 2021
4.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
6.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
6.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
8.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
9.
lørdag

11:30 - 12:50

Kamp
FA 2000 - Ringsted Pigefodbold
11.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
13.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
13.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
15.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
17.
søndag

10:00 - 11:20

Kamp
Brøndbyernes IF (1) - FA 2000
18.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
20.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
20.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
22.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
25.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
27.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
27.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
29.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
31.
søndag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 - Jægersborg BK
Februar 2021
1.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
3.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
3.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
5.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
7.
søndag

12:45 - 14:05

Kamp
Ringsted Pigefodbold - FA 2000
8.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
10.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
10.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
15.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
17.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
17.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
22.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
24.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
24.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
Marts 2021
1.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
3.
onsdag

17:45 - 19:30

Træning
Onsdagstræning vinter liga 1 KUNST 7A
Trappen
3.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
5.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
7.
søndag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 - Husum Bk
8.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
10.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
13.
lørdag

15:30 - 16:50

Kamp
Ølstykke-Jyllinge FC - FA 2000
15.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
17.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
20.
lørdag

10:00 - 11:20

Kamp
FA 2000 - Brøndbyernes IF (1)
22.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
24.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning vinter liga 1 KUNST 1A
JJ Vej trappen
28.
søndag

11:30 - 12:50

Kamp
Jægersborg BK - FA 2000
29.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
31.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
31.
onsdag

23:59 - 01:19

Kamp
FA 2000 - Ølstykke-Jyllinge FC
April 2021
2.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning liga 1 Kunst 1A
JJ Vej trappen
5.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
7.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
14.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
21.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
28.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
Maj 2021
3.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
5.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
10.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
17.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
24.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
31.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
Juni 2021
2.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
7.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
9.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
14.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
16.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
21.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
23.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
28.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
30.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
Juli 2021
5.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
7.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
14.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen

StillingU16 Piger Øst 1 (05) efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brøndbyernes IF 9 9 0 0 27
2 Farum BK 9 8 0 1 24
3 FA 2000 9 5 1 3 16
4 BSF 9 5 0 4 15
5 Greve Fodbold 9 5 0 4 15
6 B93 9 4 2 3 14
7 Herlufsholm GF 9 4 1 4 13
8 Roskilde Pigefodbold 9 1 1 7 4
9 FC Helsingør 9 0 2 7 2
10 HIK 9 0 1 8 1

StillingVinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Ølstykke-Jyllinge FC 1 1 0 0 3
2 FA 2000 1 1 0 0 3
3 Jægersborg BK 0 0 0 0 0
4 Ringsted Pigefodbold 0 0 0 0 0
5 Husum Bk 1 0 0 1 0
6 Brøndbyernes IF (1) 1 0 0 1 0