Menu

Holdets stab

Holdleder
profil
Steen Georg Brandt
Træner
ingen pic
Bjarte Michel Jensen
Cheftræner
profil
Dennis Dalhammer
Holdleder
ingen pic
Stine Britta Gregersen
Træner
profil
Christian Sejersen
Træner
ingen pic
Henning Jensen
Elite holdkortindberetter
profil
Morten Børkop
Assistenttræner
ingen pic
Nikolaj Kragh Jeppesen

Spillerliste

ingen img
Alma Rosted
profil
Anna Sofie Larsen
profil
Anna-Marie Kjul Ankerbye
ingen img
Asta Englev Jensen
profil
Ceylan Freya
profil
Chelzy Jaynette Zamora
profil
Clara Thygesen Trane
ingen img
Claudia Vind
ingen img
Emilia Ferrari
profil
Emilie Christensen
profil
Emilie Dahl Andersen
profil
Emilie Lønk Ramskov
profil
Emily Daod
profil
Emma Foged Christensen
profil
Esther Elefteria
profil
Frederikke Cajus Boisen
profil
Freja Brandenborg Boeck
profil
Freja Keller
profil
Frida Geisler Westfeldt Johansen
profil
Isabella Brejnebøl-Brandt
profil
Juliane Rønning Juelskjær
profil
Katharina Kapsch
profil
Kaya Schou Eskelund
profil
Linea Mulu Villum Pedersen
ingen img
Marie Rolvung Hell Hansen
ingen img
Martha Nyholm Jensen
profil
Nema Vadmand
ingen img
Rosa Sigrid Sejersen
profil
Siri Gregersen
ingen img
Vigga Reinhold Cassina

Holdets aktiviteter2006 Piger

Marts 2021
6.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
7.
søndag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 - Husum Bk
8.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
8.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
10.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
10.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
13.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
13.
lørdag

15:30 - 16:50

Kamp
Ølstykke-Jyllinge FC - FA 2000
15.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
15.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
17.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
17.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
20.
lørdag

10:00 - 11:20

Kamp
FA 2000 - Brøndbyernes IF (1)
20.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
22.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
22.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
24.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
24.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
27.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
27.
lørdag

11:00 - 12:20

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
28.
søndag

11:30 - 12:50

Kamp
Jægersborg BK - FA 2000
29.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
29.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
31.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
31.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
31.
onsdag

23:59 - 01:19

Kamp
FA 2000 - Ølstykke-Jyllinge FC
April 2021
2.
fredag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
2.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Fredagstræning liga 1 Kunst 1A
JJ Vej trappen
3.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
5.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
5.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
7.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
7.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
9.
fredag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
9.
fredag

19:00 - 20:20

Kamp
FA 2000 - Brøndbyernes IF
10.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
12.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
14.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
14.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
16.
fredag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
17.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
17.
lørdag

15:00 - 16:20

Kamp
Farum BK - FA 2000
19.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
21.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
21.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
23.
fredag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
23.
fredag

19:00 - 20:20

Kamp
FA 2000 - B93
24.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
26.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
28.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
28.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
30.
fredag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
Maj 2021
1.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
2.
søndag

13:00 - 14:20

Kamp
BSF - FA 2000
3.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
3.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
5.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
5.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning øst 1
Bane 7A
8.
lørdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning øst 1
Bane 1A
9.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - Greve Fodbold
10.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
16.
søndag

13:00 - 14:20

Kamp
Brøndbyernes IF - FA 2000
17.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
24.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
30.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - Farum BK
31.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
Juni 2021
2.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
6.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
B93 - FA 2000
7.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
9.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
13.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - BSF
14.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
16.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
21.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
23.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
28.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
30.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
Juli 2021
5.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
7.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
14.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
21.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
28.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
August 2021
2.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
4.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
9.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
11.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
16.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
18.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
23.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
25.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
30.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen

StillingVinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FA 2000 5 1 1 0 4
2 Ølstykke-Jyllinge FC 5 1 0 0 3
3 Ringsted Pigefodbold 4 0 1 0 1
4 Jægersborg BK 5 0 0 0 0
5 Husum Bk 5 0 0 1 0
6 Brøndbyernes IF (1) 4 0 0 1 0

StillingU16 Piger 1 (05-06) Forår 2021 • P2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB Tårnby 0 0 0 0 0
2 Dragør 0 0 0 0 0
3 FA 2000 2 0 0 0 0 0
4 Fremad Valby 0 0 0 0 0
5 GVI 0 0 0 0 0
6 Hellas-Damsø 0 0 0 0 0
7 KFUM 0 0 0 0 0

StillingU16 Piger Øst 1 (05) forår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B93 0 0 0 0 0
2 Brøndbyernes IF 0 0 0 0 0
3 BSF 0 0 0 0 0
4 FA 2000 0 0 0 0 0
5 Farum BK 0 0 0 0 0
6 Greve Fodbold 0 0 0 0 0