Menu

Holdets stab

Holdleder
profil
Pia Kirkeskov Svendsen
Holdleder
ingen pic
Thøger Svendsen
Træner
ingen pic
Bo Christian Rasmussen
Træner
profil
Ask Petersen
Årgangsansvarlig
ingen pic
Lars Kragh
Træner
ingen pic
Asger Garde

Spillerliste

ingen img
Alex Delia
ingen img
Ali Hassan Mahmood
ingen img
Arthur Bille Fischer Kristensen
ingen img
Aske Hagen Mondrup
ingen img
Halfdan Barclay Gotthelf Høgenni
ingen img
Isa Mohammed Ali
ingen img
Kussai Mohamad Obeid
ingen img
Lucca Silva Rasmussen
ingen img
Mingus Garde
ingen img
Moscad Ahmed Ali Salad
ingen img
Nicolas Vuylsteke
ingen img
Oscar Andersen
ingen img
Victor Misser Andersen
ingen img
yahye ahmed

Holdets aktiviteter2008 3. hold

September 2020
22.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
22.
tirsdag

18:00 - 19:00

Møde
Trænermøde 2. og 3. hold
Klubben mødelokale 1
24.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
27.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
B 1908 3 - FA 2000 3
29.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
Oktober 2020
1.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
6.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
8.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
10.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
Vanløse 2 - FA 2000 3
13.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
15.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
20.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
22.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
24.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 3 - Valby 2
27.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
29.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
31.
lørdag

13:15 - 16:00

Andet
Bolddrenge: FA 2000 – Roskilde
Frederiksberg Stadion
November 2020
3.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
5.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
10.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
12.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
17.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
19.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
24.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
26.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
December 2020
1.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
3.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
8.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
10.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
15.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
17.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
22.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
24.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
29.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
31.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
Januar 2021
5.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
7.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
12.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
14.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
19.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
21.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
26.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
28.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
Februar 2021
2.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
4.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
9.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
11.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
16.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
18.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
23.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
25.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
Marts 2021
2.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
4.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
9.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
11.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
16.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
18.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
23.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
25.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
30.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
April 2021
1.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
6.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
8.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
13.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
15.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
20.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
22.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
27.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
29.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
Maj 2021
4.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
6.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
11.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
13.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
18.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
20.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
25.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
27.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
Juni 2021
1.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
3.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
8.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
10.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
15.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
17.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B
22.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 8A
24.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning U13-3
Jens Jessens Vej, Kunst bane 7B

StillingU13 Drenge 4 (08) 8M Efterår • P4A

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 1908 3 4 3 0 1 9
2 FB 3 5 3 0 2 9
3 Dragør 3 5 2 2 1 8
4 Hekla 3 5 2 1 2 7
5 Valby 2 4 2 0 2 6
6 FA 2000 3 5 2 0 3 6
7 Kastrup 3 4 1 1 2 4
8 Tårnby FF 2 3 1 0 2 3
9 Vanløse 2 3 1 0 2 3