Menu

Holdets stab

Træner
profil
Carsten Hellum
Årgangsansvarlig
profil
Martin Dahl Carstensen
Træner
profil
Jacob Pinborg
Træner
ingen pic
Christian Lundov

Spillerliste

profil
Aksel Eggert
profil
Bertil Stoffregen
profil
Carl Sid Elhadj Henriksen
profil
Christoffer Pinborg
profil
Daniel Skov Hansen
ingen img
Frederik Sandberg Bentel
profil
Jens Kotinis-Poulsen
profil
Kristian Panayotis Nørgaard
profil
Mads Thøgersen Lundov
ingen img
Malik Kaggwa Kløverpris
ingen img
Olau Fabricius
profil
Sofus Eggert
profil
Storm Hellum
profil
Theodor Evald Knudsen
profil
Theodor Prang Thomsen
profil
Villads Toft Weinreich
profil
Willum Andersen

Holdets aktiviteter2007 2 hold

December 2020
2.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 1A
7.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 7B
9.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 1A
12.
lørdag

12:00 - 13:15

Kamp
FA 2000 - Fremad Valby
14.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 7B
16.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 1A
21.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 7B
Januar 2021
4.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 7B
6.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 1A
11.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 7B
13.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 1A
18.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 7B
20.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Bane 1A
24.
søndag

13:45 - 15:00

Kamp
BK Avarta (1) - FA 2000
30.
lørdag

14:00 - 15:15

Kamp
FA 2000 - Vanløse
Marts 2021
6.
lørdag

09:00 - 10:15

Kamp
Brøndbyernes IF - FA 2000
13.
lørdag

12:00 - 13:15

Kamp
FA 2000 - KFUM BK, Roskilde
21.
søndag

11:00 - 12:15

Kamp
Kr. Hyllinge IF - FA 2000
27.
lørdag

14:00 - 15:15

Kamp
FA 2000 - Albertslund IF

StillingU14 Drenge 2 (07) Efterår • P2 A

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Hvidovre IF 2 8 6 1 1 19
2 FA 2000 2 8 6 0 2 18
3 KB 4 8 5 1 2 16
4 Fremad Valby 8 4 2 2 14
5 Union 8 3 1 4 10
6 Valby 8 3 0 5 9
7 Vanløse 2 8 3 0 5 9
8 Dragør 3 8 2 0 6 6
9 GVI 4 8 1 1 6 4

StillingVinterBOLD U-14 drenge 1-2 • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brøndbyernes IF 2 1 1 0 4
2 Albertslund IF 1 1 0 0 3
3 Fremad Valby 1 1 0 0 3
4 BK Avarta (1) 2 1 0 1 3
5 Valby 2 1 0 1 3
6 KB (2) 1 0 1 0 1
7 Vanløse 1 0 1 0 1
8 FA 2000 2 0 1 1 1
9 KFUM BK, Roskilde 1 0 0 1 0
10 Kr. Hyllinge IF 1 0 0 1 0