Menu

U16-3

Vores U16-3 spiller i række 2.

Trænerteam

Holdleder
profil
Gitte Flintholm Pedersen
Træner
profil
Philip Sakskilde
Assistenttræner
profil
Marco Vinicio Alejandro Holst

Spillerliste

profil
Ahmad Yasin Alsaksak
ingen img
Albert Seerup
profil
Amir Abbas Eskandari
ingen img
Anas Hirsi
ingen img
Asbjørn Fredslund Nikolajsen
profil
David Fredskilde
ingen img
David Nori
profil
Elliot Rasmussen
ingen img
Hasanen Abdelamir Qahwaji
ingen img
Iruven Rasmussen Ramen
ingen img
Jeppe Røjel Niemann
profil
Jon Asani
ingen img
Kian Wasi
profil
Michael Isshak Youssef
profil
Milas flintholm skousbøll Sakskilde
ingen img
Muhammad Yasin Malik
ingen img
Oliver Gravesen
profil
Osvald Benjamin Nielsen
ingen img
Theo Theiss Holm
ingen img
Vilmer Aksel Qvint Christensen
ingen img
Zarif Mohammad Butt

Holdets aktiviteter2005 3. hold

December 2020
1.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
3.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
7.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
8.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
10.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
13.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - KFUM
14.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
15.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
17.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
21.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
22.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
Januar 2021
4.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
5.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
7.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
11.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
12.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
14.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
16.
lørdag

12:45 - 14:05

Kamp
Hvidovre IF - FA 2000
18.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
19.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
21.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
25.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
26.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
28.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
30.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
FA 2000 - B. 1973, Herlev
Februar 2021
1.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
2.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
4.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
8.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
9.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
11.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
15.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
16.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
18.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
22.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
23.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
25.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
27.
lørdag

10:50 - 12:10

Kamp
Værløse BK - FA 2000
Marts 2021
1.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
2.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
4.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
8.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
9.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
11.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
13.
lørdag

14:00 - 15:20

Kamp
Glostrup - FA 2000
15.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
16.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7A
bane 7A omklædt
18.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning bane 1B
Bane 1B omklædt
21.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - Lyngby Boldklub 1921
22.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
28.
søndag

13:30 - 14:50

Kamp
Kastrup - FA 2000
29.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
April 2021
5.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
12.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
19.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
26.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
Maj 2021
3.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
10.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
17.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
24.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
31.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
Juni 2021
7.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
14.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
21.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej
28.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Fysisk træning
Klubhuset ved Jens Jessens vej

StillingU16 Drenge 2 (05) Efterår • P2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Union 2 10 9 1 0 28
2 Skjold 10 7 1 2 22
3 Fremad Amager 2 10 7 0 3 21
4 AB Tårnby 10 7 0 3 21
5 Skovshoved 10 5 1 4 16
6 Hvidovre IF 10 5 0 5 15
7 Nørrebro United 10 4 0 6 12
8 Jægersborg 10 2 3 5 9
9 KFUM 2 10 2 1 7 7
10 FA 2000 3 10 1 1 8 4
11 HIK 2 10 2 0 8 6

StillingVinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Holte 2 2 0 0 6
2 Lyngby Boldklub 1921 2 2 0 0 6
3 Glostrup 2 2 0 0 6
4 B. 1973, Herlev 2 1 0 1 3
5 Hvidovre IF 2 1 0 1 3
6 IF Hjorten 1 0 0 1 0
7 FA 2000 1 0 0 1 0
8 Kastrup 2 0 0 2 0
9 Værløse BK 1 0 0 1 0
10 KFUM 1 0 0 1 0