Menu

Trænerteam

Cheftræner
profil
Christian Falk
Assistenttræner
profil
Michael Kystgaard
Assistenttræner
ingen pic
Nicolai Stevns Henriksen
Årgangsansvarlig
ingen pic
Morten Børkop
Elite holdkortindberetter
ingen pic
Steen Oluf Christian Kundby
Kampklar assistent
ingen pic
Anders Lindberg Olsen

Spillerliste

ingen img
Anders Børkop
ingen img
Aulon Imeri
ingen img
Bertram Weber
ingen img
Casper Holmelund
ingen img
Emil Dos Santos Andersen
profil
Frederik Schelbeck
profil
Gustav Wagner
ingen img
Jacob Fruelund Dühring
ingen img
Lasse West Holstvig
ingen img
Lauritz Bech Andersen
ingen img
Louis Emilio Martinez Bjørsted
ingen img
Malte Noack Skærbæk
profil
Mathias Bech-Albertsen
ingen img
Nikolaj Kragh Jeppesen
profil
Ocean Anthony Klintegaard
profil
Rasmus Emil Bach Petersen
ingen img
Sofus Lyager Steenberg
ingen img
Theodor Grønne
profil
Yousef El-bedri

Holdets aktiviteterU19-1

Juli 2020
20.
mandag

16:00 - 18:00

Træning
Første træning efter ferien
Jjv
21.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Holdtræning
jjv
23.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Holdtræning
jjv
25.
lørdag

10:00 - 12:00

Træning
Holdtræning
jjv
27.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Holdtræning
jjv
28.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Holdtræning
jjv
30.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Holdtræning
jjv
31.
fredag

18:00 - 19:45

Træningskamp
Træningskamp Greve Ude
Lillevangsvej 88, 2670 Greve
August 2020
3.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Holdtræning
jjv
4.
tirsdag

16:00 - 17:30

Træning
Holdtræning
jjv
6.
torsdag

16:00 - 17:30

Træning
Holdtræning
jjv
7.
fredag

17:00 - 18:00

Træningskamp
Træningslejr i Nykøbing U13 -U19
Info kommer
10.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
11.
tirsdag

19:00 - 21:00

Træningskamp
Bispebjerg Boldklub Ude - Græskamp
Lersøparken
13.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
16.
søndag

15:00 - 16:35

Kamp
FFB - FA 2000
17.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
18.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
20.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
23.
søndag

12:00 - 13:35

Kamp
FA 2000 - GVI
24.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
25.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
27.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
30.
søndag

16:00 - 17:35

Kamp
Fremad Amager Elite - FA 2000
31.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
September 2020
1.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
3.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
6.
søndag

12:00 - 13:35

Kamp
FA 2000 - Lyngby 2
7.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
8.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
10.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
13.
søndag

12:00 - 13:35

Kamp
FA 2000 - Holbæk B&I
14.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
15.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
17.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
20.
søndag

16:00 - 17:35

Kamp
A27 - FA 2000
21.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
22.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
24.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
25.
fredag

18:00 - 19:35

Kamp
FA 2000 - Farum 2
28.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
29.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
Oktober 2020
1.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
4.
søndag

14:00 - 15:35

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
5.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
6.
tirsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
8.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Holdtræning
jjv
9.
fredag

18:00 - 19:35

Kamp
FA 2000 - Frem
12.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Holdtræning plus Fittness
jjv
23.
fredag

19:15 - 20:50

Kamp
Vanløse - FA 2000
November 2020
1.
søndag

14:00 - 15:35

Kamp
FA 2000 - Hørsholm-Usserød IK

StillingU19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) • P1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 A27 0 0 0 0 0
2 FA 2000 0 0 0 0 0
3 Farum 2 0 0 0 0 0
4 FFB 0 0 0 0 0
5 Frem 0 0 0 0 0
6 Fremad Amager Elite 0 0 0 0 0
7 Greve Fodbold 0 0 0 0 0
8 GVI 0 0 0 0 0
9 Holbæk B&I 0 0 0 0 0
10 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
11 Lyngby 2 0 0 0 0 0
12 Vanløse 0 0 0 0 0