Menu

Holdets stab

Holdleder
profil
Steen Georg Brandt
Træner
ingen pic
Bjarte Michel Jensen
Cheftræner
profil
Dennis Dalhammer
Holdleder
ingen pic
Stine Britta Gregersen
Træner
profil
Christian Sejersen
Træner
ingen pic
Henning Jensen
Elite holdkortindberetter
profil
Morten Børkop
Assistenttræner
ingen pic
Nikolaj Kragh Jeppesen
Assistenttræner
ingen pic
Martin Kirkeby Børger

Spillerliste

ingen img
Alma Rosted
profil
Anna Sofie Larsen
profil
Anna-Marie Kjul Ankerbye
ingen img
Asta Englev Jensen
profil
Carla Dalberg
profil
Ceylan Freya
profil
Chelzy Jaynette Zamora
profil
Clara Thygesen Trane
ingen img
Claudia Vind
ingen img
Emilia Ferrari
ingen img
Emilie Dahl Andersen
profil
Emilie Kamp Christensen
profil
Emily Daod
profil
Emma Foged Christensen
profil
Esther Elefteria
profil
Freja Keller
profil
Isabella Brejnebøl-Brandt
profil
Juliane Rønning Juelskjær
profil
Julie Børkop
profil
Kajsa Lehmann Møller
profil
Katharina Kapsch
profil
Linea Mulu Villum Pedersen
ingen img
Marie Rolvung Hell Hansen
ingen img
Martha Nyholm Jensen
profil
Nema Vadmand
profil
Nora Suhr Larsen
ingen img
Rosa Sigrid Sejersen
ingen img
Selin Basoda
profil
Siri Gregersen
profil
Victoria Christine Cordt Gyldenkærne
ingen img
Vigga Reinhold Cassina

Holdets aktiviteter2006 Piger

April 2021
14.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
15.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
16.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
17.
lørdag

15:00 - 16:20

Kamp
Farum BK - FA 2000
18.
søndag

16:00 - 17:45

Kamp
FA 2000 2 - GVI
19.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
20.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
21.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
22.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
23.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
23.
fredag

19:00 - 20:20

Kamp
FA 2000 - B93
24.
lørdag

16:30 - 17:30

Møde
Spillermøde
Trappen
25.
søndag

10:00 - 11:45

Kamp
KFUM - FA 2000 2
26.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
27.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
28.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
29.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
30.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
Maj 2021
2.
søndag

13:00 - 14:20

Kamp
BSF - FA 2000
2.
søndag

16:00 - 17:45

Kamp
FA 2000 2 - AB Tårnby
3.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
3.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
4.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
5.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
6.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
7.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
9.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - Greve Fodbold
10.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
10.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
11.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
12.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
13.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
14.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
16.
søndag

13:00 - 14:20

Kamp
Brøndbyernes IF - FA 2000
17.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
17.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
18.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
19.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
20.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
21.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
22.
lørdag

11:00 - 12:20

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
22.
lørdag

12:00 - 13:45

Kamp
Dragør - FA 2000 2
24.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
24.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
25.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
26.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
27.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
28.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
30.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - Farum BK
30.
søndag

16:00 - 17:45

Kamp
FA 2000 2 - Hellas-Damsø
31.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
31.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
Juni 2021
1.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
2.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
3.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
4.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
5.
lørdag

14:00 - 15:45

Kamp
Fremad Valby - FA 2000 2
6.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
B93 - FA 2000
7.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
7.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
8.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
9.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
10.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
11.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
13.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - Brøndbyernes IF
14.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
14.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Liga træning
1A
15.
tirsdag

16:10 - 18:00

Træning
Styrketræning
Trappen
16.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
17.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Liga træning
7A
18.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Liga træning
1A
20.
søndag

12:00 - 13:20

Kamp
FA 2000 - BSF
21.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
23.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
28.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
30.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
Juli 2021
5.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
7.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
12.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
14.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
19.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
21.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
26.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
28.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
August 2021
2.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
4.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
9.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
11.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
16.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
18.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
23.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
25.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
30.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
September 2021
1.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
6.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
8.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
13.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen
15.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning U16-Række 1
Ved trappen