Menu

Holdets stab

Træner
ingen pic
Jens Guldager Larsen
Årgangsansvarlig
profil
Martin Dahl Carstensen
Assistenttræner
profil
Gustav Nordin Mogensen
Assistenttræner
ingen pic
Oliver Wederking Wæverstrøm

Spillerliste

profil
Alexander Dahl Carstensen
profil
Andreas Schou Bækmark
profil
Felix Østergaard
profil
Frederik Steen Garcia
ingen img
Frode Bach
profil
Hjalte Lærke
ingen img
Hubert Bloch
ingen img
Karl Hjortkjær-Lausten
profil
Karl Nørgaard Rasmussen
profil
Kristian Petric
profil
Lasse Burmeister Madsen
ingen img
Louis Kirkeby Moe
ingen img
Malthe Hesselholt
profil
Max Skotte Malev
ingen img
Oscar Ryø
ingen img
Rasmus Pødenphant
profil
Valon Ramadani
ingen img
Villads Antoniades Barfoed-Høj

Holdets aktiviteter2007 U14 liga

Marts 2021
8.
mandag

16:30 - 17:50

Træning
TRÆNING - BANE 7A
FA2000 - BANE 7A
11.
torsdag

16:30 - 17:50

Træning
TRÆNING - BANE 1B
FA2000
13.
lørdag

13:30 - 14:45

Træningskamp
Intern træningskamp - Kunst 1
FA2000
14.
søndag

11:30 - 13:00

Træning
TRÆNING - BANE 7A
FA2000
15.
mandag

16:30 - 17:50

Træning
TRÆNING - BANE 7A
FA2000 - BANE 7A
18.
torsdag

16:30 - 17:50

Træning
TRÆNING - BANE 1B
FA2000
20.
lørdag

14:30 - 16:00

Træningskamp
Træningskamp - Greve Fodbold
FA2000
21.
søndag

11:30 - 13:00

Træning
TRÆNING - BANE 7A
FA2000
22.
mandag

16:30 - 17:50

Træning
TRÆNING - BANE 7A
FA2000 - BANE 7A
25.
torsdag

16:30 - 17:50

Træning
TRÆNING - BANE 1B
FA2000
27.
lørdag

14:00 - 15:10

Kamp
Roskilde Boldklub - FA 2000
FA2000
28.
søndag

11:30 - 13:00

Træning
TRÆNING - BANE 7A
FA2000
29.
mandag

16:30 - 17:50

Træning
TRÆNING - BANE 7A
FA2000 - BANE 7A
April 2021
10.
lørdag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - FC Helsingør
FA2000
17.
lørdag

14:00 - 15:10

Kamp
A27 - FA 2000
FA2000
24.
lørdag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - Næstved I.F.
Maj 2021
2.
søndag

12:00 - 13:10

Kamp
AB - FA 2000
8.
lørdag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - Hvidovre IF
15.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
29.
lørdag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - Slagelse B&I
Juni 2021
5.
lørdag

14:00 - 15:10

Kamp
B93 - FA 2000
12.
lørdag

12:00 - 13:10

Kamp
KFUM BK, Roskilde - FA 2000
19.
lørdag

14:00 - 15:10

Kamp
FA 2000 - Ølstykke FC