Menu
Hjemmekampe
Marts 2021
6.
lørdag
10.00
FA 2000 2
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (10) 8v8 • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Vestia 1
Kunst, Jens Jessens Vej
6.
lørdag
13.00
FA 2000 1
Spillet
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 1 (10) 8v8 • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Bk. Hekla
Kunst, Jens Jessens Vej
6.
lørdag
14.30
FA 2000 3
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 6
Kunst, Jens Jessens Vej
HIK 3
Kunst, Jens Jessens Vej
7.
søndag
13.00
FA 2000
Spillet
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Fremad Valby
Kunst, Jens Jessens Vej
7.
søndag
13.00
FA 2000 2
Spillet
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kastrup
Kunst, Jens Jessens Vej
Udekampe
Marts 2021
6.
lørdag
11.15
Tårnby FF 1
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (10) 8v8 • Pulje 7
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
FA 2000 3
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
6.
lørdag
12.30
B 1903 1
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 1 (11) 5v5 • Pulje 1
B1903
FA 2000 1
B1903
6.
lørdag
13.00
Boeslunde BK
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 4
Boeslunde Stadion
FA 2000
Boeslunde Stadion
6.
lørdag
14.00
B 1903 3
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 1
B1903
FA 2000 4
B1903
7.
søndag
09.30
Kastrup 2
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, John Tranums Alle
FA 2000 3
Kunst, John Tranums Alle
7.
søndag
10.00
B 1903 1
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 2
B1903
FA 2000 1
B1903
7.
søndag
10.00
B93 2
Spillet
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
FA 2000 2
B 93 Svanemølleanlæg.
7.
søndag
10.00
B 1903 3
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 1
B1903
FA 2000 2
B1903
7.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Spillet
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (10) 8v8 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
FA 2000 2
Virumgård kunstgræsbane
7.
søndag
11.45
B 1903 1
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5 • Pulje 1
B1903
FA 2000 1
B1903
7.
søndag
13.30
B 1903 2
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 1
B1903
FA 2000 1
B1903
7.
søndag
15.30
B 1903 2
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 1
B1903
FA 2000 2
B1903
7.
søndag
15.30
B 1903 3
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 1
B1903
FA 2000 4
B1903