Menu

Trænerteam

Træner
profil
Kenneth Egholm
Træner
profil
Kristian Bernt Knudsen
Træner
profil
Jesper Håkonsson
Træner
profil
Ulrik Dam Nielsen
Holdleder
profil
Marie-Louise Due Reinholdt
Træner
ingen pic
Birgitte Rix Nørgaard

Næste kampVinterBold U11 Piger 1 (10) 8v8 • Pulje 1

Ude mod
B.1908
13. dec
Kl. 14.00
Sundby Idrætspark
VinterBold U11 Piger 1 (10) 8v8 - Pulje 1

Næste kampVinterBold U11 Piger 3 (10) 8v8 • Pulje 1

Hjemme mod
BK Union
12. dec
Kl. 10.30
Kunst, Jens Jessens Vej
VinterBold U11 Piger 3 (10) 8v8 - Pulje 1

Holdets aktiviteter2010 Piger

December 2020
2.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
5.
lørdag

10:00 - 11:15

Træningskamp
Træningskamp // FA2000 - B93 // P1
Trappen ved klubhus
7.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
9.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
12.
lørdag

10:30 - 11:30

Kamp
FA 2000 - BK Union
13.
søndag

14:00 - 15:00

Kamp
B.1908 - FA 2000
Januar 2021
4.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
6.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
9.
lørdag

11:30 - 13:00

Træningskamp
Træningskamp // Bagsværd BK - FA2000 // P1
Bagsværd Stadion, Bagsværd Hovedgade
11.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
13.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
16.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 - Hareskov IF
17.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
GVI - FA 2000
18.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
20.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
23.
lørdag

10:00 - 11:30

Træningskamp
Træningskampe // FA2000 - Brøndby // P1 + P3
Trappen ved klubhus, JJ Vej
25.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
27.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
31.
søndag

10:30 - 11:30

Kamp
FA 2000 - Tårnby FF (1)
31.
søndag

11:15 - 12:15

Kamp
HIK - FA 2000
Februar 2021
1.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
3.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
7.
søndag

13:00 - 14:15

Træningskamp
Træningskamp // Roskilde Pigefodbold - Fa2000 // P1
Himmelev Idrætspark
8.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
10.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
15.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
17.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
22.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
24.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
28.
søndag

10:00 - 11:15

Træningskamp
Træningskamp // Kastrup - FA2000 // P1
Kastrup Boldklub
Marts 2021
1.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
3.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning - Skolen på La Cours Vej
6.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 - Bk. Hekla
7.
søndag

10:30 - 11:30

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - FA 2000
8.
mandag

16:30 - 17:45

Træning
Træning - Nandrupsvej
13.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
FA 2000 - KFUM
14.
søndag

10:30 - 11:30

Kamp
FA 2000 - B.93
20.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
LSF - FA 2000
21.
søndag

11:45 - 12:45

Kamp
Brede IF - FA 2000 2
28.
søndag

12:45 - 13:45

Kamp
FA 2000 - Bagsværd BK
28.
søndag

12:45 - 13:45

Kamp
FA 2000 - Hellas