Menu

2015

FA2000 - årgang 2015 drenge

Trænerteam

Cheftræner
profil
Rasmus Daniel Damberg
Holdleder
ingen pic
Marie Siv Damberg Larsen
Træner
profil
Steen Krabbe-Sørensen
Træner
ingen pic
Stefan Kofod
Træner
profil
Christian Winther Christiansen
Træner
profil
Christian Rønnenkamp Koch
Træner
ingen pic
Peter Nørkjær Laursen

Næste kampU6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 5

Hjemme mod
GVI 2
2. maj
Kl. 10.00
Fælledparken
U6 Drenge (15) 3v3 Forår - Pulje 5

Næste kampU6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 4

Hjemme mod
GVI 1
2. maj
Kl. 10.00
Skovshoved I P
U6 Drenge (15) 3v3 Forår - Pulje 4

Næste kampU6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 6

Hjemme mod
GVI 3
2. maj
Kl. 10.00
Kunst, Ryparken
U6 Drenge (15) 3v3 Forår - Pulje 6

Næste kampU6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7

Hjemme mod
BK Frem 1
1. maj
Kl. 11.30
Engdraget
U6 Drenge (15) 3v3 Forår - Pulje 7

Næste kampU6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 9

Ude mod
KB 6
2. maj
Kl. 10.00
Vanløse I P
U6 Drenge (15) 3v3 Forår - Pulje 9

Næste kampU6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 10

Ude mod
KB 7
2. maj
Kl. 10.00
Vanløse I P
U6 Drenge (15) 3v3 Forår - Pulje 10

Holdets aktiviteter2015 Drenge

Maj 2021
1.
lørdag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Engdraget
2.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Vanløse I P
2.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Vanløse I P
2.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Ryparken
2.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
2.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Skovshoved I P
8.
lørdag

11:00 - 11:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Bavnehøj IA
9.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
9.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
9.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: B1903
9.
søndag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: B1903
9.
søndag

14:30 - 15:25

DBU-Stævne
Stævne: B1903
29.
lørdag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Valby IP, tribunen
30.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Hvidovre IF's baner
30.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
30.
søndag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: Hvidovre IF's baner
30.
søndag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
30.
søndag

14:30 - 15:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Juni 2021
5.
lørdag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
5.
lørdag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
6.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Ryparken
6.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
6.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Skovshoved I P
6.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Valby IP, tribunen
13.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
13.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Hvidovre IF's baner
13.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
13.
søndag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Genforeningspladsen
13.
søndag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
13.
søndag

14:30 - 15:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej