Menu

2014

FA2000 - årgang 2014 drenge

Trænerteam

Træner
profil
Søren Vesti Esbensen
Træner
profil
Lars Bierla Jensen
Træner
profil
Steen Krabbe-Sørensen
Træner
profil
Rune Petersen
Træner
profil
Henrik Bank
Træner
ingen pic
Michael Sahl Hansen
Træner
ingen pic
Michael Lauritz Møhl
Træner
ingen pic
Anders Thor Blumenfeld
Træner
ingen pic
Morten Kolstrup

Næste kampU7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 3

Hjemme mod
GVI 1
2. maj
Kl. 11.30
Gentofte Sportspark - kunst 1
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår - Pulje 3

Næste kampU7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 4

Hjemme mod
GVI 2
2. maj
Kl. 11.30
Fælledparken
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår - Pulje 4

Næste kampU7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5

Ude mod
BK Vestia 1
1. maj
Kl. 13.00
Kunst, Bavnehøj IA
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår - Pulje 5

Næste kampU7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6

Ude mod
BK Vestia 2
1. maj
Kl. 13.00
Kunst, Bavnehøj IA
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår - Pulje 6

Næste kampU7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 7

Ude mod
BK Vestia 3
2. maj
Kl. 11.30
Fælledparken
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår - Pulje 7

Næste kampU7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 8

Ude mod
Brønshøj BK 1
2. maj
Kl. 11.50
Fælledparken
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår - Pulje 8

Holdets aktiviteter2014 Drenge

Marts 2021
6.
lørdag

09:30 - 10:50

Træning
Træning 2014/drenge - Max 48 KRAV om tilmelding
Nandrupsvej
9.
tirsdag

17:15 - 18:30

Træning
Træning 2014/drenge - Max 32 KRAV om tilmelding
Skolen på La Cours Vej
13.
lørdag

09:30 - 10:50

Træning
Træning 2014/drenge - Max 48 KRAV om tilmelding
Nandrupsvej
16.
tirsdag

17:15 - 18:30

Træning
Træning 2014/drenge - Max 32 KRAV om tilmelding
Skolen på La Cours Vej
20.
lørdag

09:30 - 10:50

Træning
Træning 2014/drenge - Max 48 KRAV om tilmelding
Nandrupsvej
23.
tirsdag

17:15 - 18:30

Træning
Træning 2014/drenge - Max 32 KRAV om tilmelding
Skolen på La Cours Vej
27.
lørdag

09:30 - 10:50

Træning
Træning 2014/drenge - Max 48 KRAV om tilmelding
Nandrupsvej
30.
tirsdag

17:15 - 18:30

Træning
Træning 2014/drenge - Max 32 KRAV om tilmelding
Skolen på La Cours Vej
Maj 2021
1.
lørdag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Bavnehøj IA
Spillested
1.
lørdag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Bavnehøj IA
Spillested
2.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
Spillested
2.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Gentofte Sportspark - kunst 1
Spillested
2.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
Spillested
2.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
Spillested
8.
lørdag

14:00 - 14:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Bavnehøj IA
Spillested
9.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
9.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Frem, Valby IP
Spillested
9.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
9.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Frem, Valby IP
Spillested
9.
søndag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Vanløse I P
Spillested
30.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: KB. Pile Alle
Spillested
30.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
30.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Rødovre Stadion
Spillested
30.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Rødovre Stadion
Spillested
30.
søndag

11:00 - 11:55

DBU-Stævne
Stævne: KB. Pile Alle
Spillested
30.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
Juni 2021
5.
lørdag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Fælledparken
Spillested
6.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Genforeningspladsen
Spillested
6.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
6.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
6.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Genforeningspladsen
Spillested
6.
søndag

13:00 - 13:55

DBU-Stævne
Stævne: Gentofte Sportspark - kunst 1
Spillested
13.
søndag

10:00 - 10:55

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
13.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
13.
søndag

11:30 - 12:25

DBU-Stævne
Stævne: KB. Pile Alle
Spillested
13.
søndag

14:30 - 15:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
13.
søndag

14:30 - 15:25

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
Spillested
13.
søndag

14:30 - 15:25

DBU-Stævne
Stævne: KB. Pile Alle
Spillested