Menu

2012

Velkommen til FA2000's årgang 2012 for drengespillere.

Hvis I har ønsker om en træningskamp eller har øvrige spørgsmål til årgangen, så kan I kontakte René Christensen via kontaktoplysningerne herunder. Vi har hold meldt til i DBU turneringen på niveau A,B og C

Trænerteam

Træner
profil
Mads Fredsgaard
Træner
ingen pic
Jacob Waage
Træner
ingen pic
Erik Simoni Mortensen
Træner
profil
Kristoffer Klebak
Træner
ingen pic
Daniel Rosenkilde Larsen
Træner
ingen pic
Martin Nordahl Christensen
Årgangsansvarlig
profil
Christa Klintegaard
Træner
ingen pic
Carsten Brøndum
Træner
ingen pic
Michael Brøndsted Jacobsen
Træner
ingen pic
Miguel Duarte Guilherme Pereir Toscano 

Næste kampVinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5 • Pulje 4

Hjemme mod
BK Fix 1
6. dec
Kl. 11.30
Kunst, Hekla park
VinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5 - Pulje 4

Næste kampVinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 6

Ude mod
Vanløse 1
6. dec
Kl. 10.00
Kunst, Vanløse I P
VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 - Pulje 6

Næste kampVinterBold U9 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 2

Ude mod
Hørsholm-Usserød IK 2
6. dec
Kl. 10.00
Kunst, Jens Jessens Vej
VinterBold U9 Drenge 4 (12) 5v5 - Pulje 2

Næste kampVinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 6

Ude mod
Vanløse 3
6. dec
Kl. 11.00
Kunst, Valby IP, tribunen
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 - Pulje 6

Holdets aktiviteter2012 Drenge

November 2020
27.
fredag

16:30 - 18:00

Træning
Fredags træning
29.
søndag

09:00 - 13:00

Stævne
FA2000 fodboldturnering
December 2020
2.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Onsdags træning
Nandrupsvej idrætsanlæg
4.
fredag

16:30 - 18:00

Træning
Fredags træning
6.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Vanløse I P
6.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Mangler arrangør
6.
søndag

11:00 - 11:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Valby IP, tribunen
6.
søndag

11:30 - 12:26

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Hekla park
9.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Onsdags træning
Nandrupsvej idrætsanlæg
11.
fredag

16:30 - 18:00

Træning
Fredags træning
16.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Onsdags træning
Nandrupsvej idrætsanlæg
18.
fredag

16:30 - 18:00

Træning
Fredags træning
19.
lørdag

11:00 - 13:00

Øvrige kampe
Julestævne - Kampe mod NFC - B gruppe
Trappen ved klubhuset - Jens Jessensvej
Januar 2021
31.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Tingbjerg IP
31.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
31.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
31.
søndag

14:30 - 15:26

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, B93
Februar 2021
7.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
7.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
7.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
7.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Avedøre Stadion Kunstgræs
Marts 2021
7.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
7.
søndag

10:00 - 10:56

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Jens Jessens Vej
7.
søndag

10:30 - 11:26

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Hekla park
7.
søndag

12:15 - 13:11

DBU-Stævne
Stævne: Kunst, Valby IP, tribunen