Menu

2010

FA2000's årgang 2010 drenge

Trænerteam

Træner
ingen pic
Jakob Elmer
Træner
ingen pic
Morten Olander
Træner
ingen pic
Jonas Jensen
Træner
profil
Peter Bek
Træner
ingen pic
Morten Lübbers Halborg
Træner
profil
Christian Sabroe-Hansen

Næste kampU11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 1

Ude mod
HIK 1
17. aug
Kl. 22.00
Kunst, HIK
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår - Pulje 1

Næste kampU11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 3

Ude mod
KB 6
24. aug
Kl. 22.00
Kunst, KB, P. Bangs Vej
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår - Pulje 3

Næste kampU11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår • Pulje 3

Hjemme mod
BK Hellas 2
17. aug
Kl. 22.00
Kunst, Jens Jessens Vej
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår - Pulje 3

Næste kampU11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår • Pulje 2

Ude mod
CIK
17. aug
Kl. 22.00
Holmens IA
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår - Pulje 2

Næste kampU11 Drenge 2 (10) SommerBold • Pulje 1

Ude mod
FB
1. aug
Kl. 10.00
Kunst, Jens Jessens Vej
U11 Drenge 2 (10) SommerBold - Pulje 1

Holdets aktiviteter2010 Drenge

August 2020
1.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
FB - FA 2000
Jens Jessens Vej
9.
søndag

12:45 - 13:50

Kamp
FA 2000 - Fremad Amager
Jens Jessens Vej
17.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
CIK - FA 2000 4
17.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 3 - BK Hellas 2
17.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
HIK 1 - FA 2000 1
24.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 4 - Nørrebro United (2)
24.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
BK Fix 2 - FA 2000 3
24.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 1 - Fremad A./B1908
24.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
KB 6 - FA 2000 2
31.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
Vanløse 5 - FA 2000 4
31.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 3 - KB 7 (2)
31.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
KB 1 - FA 2000 1
31.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 2 - Vanløse (2)
September 2020
7.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 4 - FB 4
7.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
Vanløse IF 1 - FA 2000 3
7.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 1 - B 1903 1
7.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FB 2 - FA 2000 2
14.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 4 - Fremad Valby 2
14.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 3 - Hvidovre IF 3
14.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
AB Tårnby (1) - FA 2000 1
14.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 2 - Nørrebro United 1
21.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
BK Vestia 3 - FA 2000 3
21.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 1 - Hvidovre IF 1
21.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
Østerbro IF 2 - FA 2000 2
26.
lørdag

13:45 - 14:50

Kamp
Ørestad IF - FA 2000 4
28.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
Vestia - FA 2000 4
28.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 1 - Aakanden GF 1
28.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 2 - B 93 5
Oktober 2020
3.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
BK Union 2 - FA 2000 3
5.
mandag

22:00 - 23:05

Kamp
FA 2000 2 - Hvidovre IF 2