Menu

2009

FA2000's årgang 2009 drenge

Trænerteam

Cheftræner
profil
Jonas Skrydstrup
Cheftræner
ingen pic
Steen Lorentzen
Træner
profil
Peter Frost
Træner
profil
Abdallah Ghrib
Træner
ingen pic
Morten Schneider
Træner
profil
Sofiane Attou
Holdleder
ingen pic
Henrik Green-Pedersen
Holdleder
profil
Gitte Flintholm Pedersen
Holdleder
ingen pic
Claus Kenneth Skov Andersen
Assistenttræner
ingen pic
Claes Blond Sørensen
Assistenttræner
ingen pic
Emil Metin Ergüc
Træner
profil
Thomas Kjærsgaard Johansen
Træner
profil
Haidar Mohammad Kazem
Assistenttræner
profil
Farhaan Anjum

Næste kampVinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 4

Ude mod
Nørrebro United 1
13. dec
Kl. 12.00
Kunst, Mimersparken
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 - Pulje 4

Næste kampVinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 6

Ude mod
KB 5
11. dec
Kl. 17.30
Kunst, KB, P. Bangs Vej
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 - Pulje 6

Holdets aktiviteter2009 Drenge

December 2020
3.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7
Bane 7
3.
torsdag

18:00 - 19:00

Træningskamp
Grøn Træningskamp mod Glostrup FK
Jens Jessen vej 20, 2000 Frederiksberg
5.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Grøn træningskamp mod GVI/GentofteVangede Idrætsforening
Jens Jessens Vej 20, 2000 Frederiksberg
6.
søndag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Trænings kamp blå hold 1 mod Nordsjælland u11 talent på hjemmebane
Trappen Jj.vej
6.
søndag

13:30 - 14:30

Træningskamp
Træningskamp mod Bk Frem blågruppe hold 2 på udebane
Trappen Jj.vej
7.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Ekstra træning for blåt hold.
Bane 1.
8.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
10.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7
Bane 7
11.
fredag

17:30 - 18:35

Kamp
KB - FA 2000 3
12.
lørdag

11:00 - 12:00

Træningskamp
Træningskamp mod Lfs blågruppe hold 1 på udebane
Trappen Jj.vej
13.
søndag

12:00 - 13:05

Kamp
Nørrebro United - FA 2000 2
13.
søndag

12:15 - 13:15

Træningskamp
Grøn Træningskamp mod Fremad Amager
Jens Jessens Vej 20, 2000 Frederiksberg
14.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Ekstra træning for blåt hold.
Bane 1.
15.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
17.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 7
Bane 7
21.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Ekstra træning for blåt hold.
Bane 1.
22.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
28.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Ekstra træning for blåt hold.
Bane 1.
Januar 2021
4.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Ekstra træning for blåt hold.
Bane 1.
5.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
7.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning Bane 7
Bane 7
10.
søndag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Trænings kamp blå hold 1 mod Greve på hjemmebane
Trappen Jj.vej
11.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Ekstra træning for blåt hold.
Bane 1.
12.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
14.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning Bane 7
Bane 7
17.
søndag

10:30 - 11:35

Kamp
FA 2000 2 - HIK 2
17.
søndag

10:30 - 11:35

Kamp
FA 2000 3 - GVI
19.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
21.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning Bane 7
Bane 7
26.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
28.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning Bane 7
Bane 7
30.
lørdag

10:00 - 11:05

Kamp
FB (1) - FA 2000 3
31.
søndag

11:00 - 12:05

Kamp
Jægersborg BK - FA 2000 2
Februar 2021
2.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
4.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning Bane 7
Bane 7
9.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning bane 1A
Bane 1A
11.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning Bane 7
Bane 7
Marts 2021
6.
lørdag

12:00 - 13:05

Kamp
FA 2000 2 - KB 4
6.
lørdag

12:00 - 13:05

Kamp
FA 2000 3 - HIK
13.
lørdag

10:30 - 11:35

Kamp
FA 2000 3 - Skovshoved IF
14.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
BK Skjold 2 - FA 2000 2
20.
lørdag

15:00 - 16:05

Kamp
FC Holte - FA 2000 3
21.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
B 1903 2 - FA 2000 2
28.
søndag

11:30 - 12:35

Kamp
FA 2000 2 - BK Fix 2
28.
søndag

11:30 - 12:35

Kamp
FA 2000 3 - Lyngby Boldklub 1921 2