Menu

Trænerteam

Træner
profil
Anders Reinholdt
Årgangsansvarlig
ingen pic
Lars Kragh
Cheftræner
ingen pic
Jannick Holst

Holdets aktiviteter2008 1. hold

Juli 2020
27.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
29.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
31.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
August 2020
2.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
FA 2000 - Brønshøj BK
3.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
5.
onsdag

18:00 - 19:30

Træningskamp
HIK - FA2000
HIK
7.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
7.
fredag

16:00 - 17:00

Andet
Træningslejr - NFC Nykøbing Falster
9.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
Aakanden GF - FA 2000 KAMP FLYTTES
10.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
12.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
14.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
17.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
19.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
19.
onsdag

18:30 - 19:30

Kamp
Holbæk B&I - FA 2000
21.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
22.
lørdag

14:00 - 15:00

Kamp
FA 2000 - Sundby Bk.
24.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
26.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
28.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
29.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Greve Fodbold - FA 2000
31.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
September 2020
2.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
4.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
5.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
AB - FA 2000
7.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
9.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
11.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
12.
lørdag

14:00 - 15:00

Kamp
FA 2000 - Slagelse B&I
14.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
16.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
18.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
19.
lørdag

14:00 - 15:00

Kamp
FA 2000 - Greve Fodbold
21.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
23.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
25.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
26.
lørdag

14:00 - 15:00

Kamp
FA 2000 - Holbæk B&I
28.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
30.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
Oktober 2020
2.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
3.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Sundby Bk. - FA 2000
5.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
7.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædningen
9.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Træning
Omklædningen
24.
lørdag

14:00 - 15:00

Kamp
FA 2000 - AB
31.
lørdag

14:00 - 15:00

Kamp
Slagelse B&I - FA 2000

StillingU13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB 0 0 0 0 0
2 FA 2000 0 0 0 0 0
3 Greve Fodbold 0 0 0 0 0
4 Holbæk B&I 0 0 0 0 0
5 Slagelse B&I 0 0 0 0 0
6 Sundby Bk. 0 0 0 0 0

StillingU13 Drenge M (08) SommerBold • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brønshøj BK 3 2 0 1 6
2 FA 2000 2 2 0 0 6
3 Aakanden GF 2 2 0 0 6
4 B 1903 1 1 0 0 3
5 Vanløse 3 0 0 3 0
6 Hellas 3 0 0 3 0